День публічного управління та адміністрування

ВІТАЄМО!

Студенти бакалаврату за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Харківського національного університету будівництва та архітектури взяли участь в комунікативних заходах, присвячених Дню публічного управління та адміністрування, що відбулися 25, 26 вересня 2019р. в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Можливість застосовувати накопичені знання на практиці була повністю реалізована в ході Турніра інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» та дебатів «Студенти PRO». Формат, за яким грали учасники дебатного турніру – Британські парламентські дебати, де студентська молодь могла приміряти на себе роль «Уряду» та «Опозиції». Теми, які були оголошені на турнірі стосувалися молодіжних квот в парламенті і зняття депутатської недоторканості.

В студентських іграх взяли участь команди закладів вищої освіти м.Харків, які здійснюють підготовку за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (Харківський національний університет будівництва та архітектури, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Український державний університет залізничного транспорту, Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харківський національний медичний університет, Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця).

Всі команди засвідчили високу обізнаність щодо процесів публічного управління та адміністрування в сучасній Україні.

Кафедра менеджменту та публічного адміністрування щиро вітає всіх учасників заходу!