Баттл ідей! Управляй змінами!

26 лютого  2019 року кафедрою менеджменту та публічного адміністрування було проведено науково-практичний семінар «Процес управління змінами в діяльності підприємства» у форматі баттлу ідей. Усього були присутні 34 студенти. До уваги присутніх було запропоновано три презентації щодо виявлення слабких місць у діяльності студентської їдальні університету та подальших  змін. Ідеї були презентовані студентами першого, третього та п’ятого курсів. Перший курс представляли студенти групи ПА-11 Прилуцький Богдан та Прудник Павло. За команду третього курсу виступали студентки групи МО-31 Гончарова Ганна, Шинкарьова Тетяна, Шевченко Віолетта. Представниками п’ятого курсу були студентки групи МО-50 Колесник Анастасія, Мисливець Катерина, Мирошниченко Єлизавета, Тимофєєва Олена. Для участі у семінару були запрошені власниця ФОП «Мажор» Гузь Ольга Павлівна та регіональний менеджер з продажу Кузмічьов Володимир.

Баттл ідей відбувся!!! Було дуже цікаво. Гузь Ольга Павлівна відмітила цікаві ідеї студентів, яскраві презентації та високий рівень підготовки студентів. Завідувач кафедри проф. Андрєєва Т.Є. побажала студентам успіхів та відзначила їх сумлінність. Сучасний формат  проведення семінару дуже сподобався студентам та надалі ми будемо більш активно його впроваджувати.

«Крутий диплом» здобула команда студентів першого курсу. «Кращі дипломи» отримали команди студентів третього та п’ятого курсів. Також команди отримали «солодкі» подарунки  від кафедри  та гостей.

До участі у семінарі студентів готували викладачі кафедри: Бутенко Олена Петрівна, Опікунова Наталія Валентинівна та Петровська Тетяна Ериківна.